Friends-Postavy

25. září 2010 v 17:07 | Johana

MONIKA

Monika je šéfkuchařka a organizátor. Je posedlá uklízením. Všechno má své místo a plán, fotky v albu jsou seřazeny podle nejpřísnějších pravidel - nezkoušejte je vyndávat... a když, tak za okraje!
Stěhujete se? Monika vše ráda zorganizuje :-)
Jejím snem je drahá velkolepá svatba, které se po dlouhém vztahu s Chandlerem skutečně dočká.

RACHEL

Rachel zkrátka ráda drbe a ráda si i rejpne,to by nebyla pak naše Rachel.Objevila se mezi Přáteli po tom, co utekla z vlastní svatby se zubařem Barrym. Byla rozmazlená holčička s tatínkovými kreditkami v kapse. Díky Přátelům ale začala pracovat jako číšnice v kavárně Central Perk a později se dostala až k vysněnému módnímu návrháři Ralphu Laurenovi.
V průběhu celého seriálu se složitě vyvíjí vztah s Rossem, s kterým má nakonec holčičku Emmu.
Její milenci : Barry Farber, Paolo, Ross Geller, Tag JonesPHOEBE


Tak trochu praštěná Phoebe se dívá na svět s nadhledem a v každé situaci si poradí po svém. Je přesvědčena, že žije svůj již několikátý život a každému vypráví svůj příběh o nešťastném dětství. Nejraději by všem vyčetla z ruky jejich osud nebo alespoň vysvětlila co je "správné". Sama přitom porodila svému bratrovi trojčata. Nikdo nehraje na kytaru a nezpívá tak špatně jako Phoebe. Její originální písně se ale staly v kavárně Central Perk tradicí.
Její milenci : námořník Ryan, policista Gary, vědec David ,Mike,jela i Po Joeym jednu chvíli

ROSS

Slušňák Ross je vědec, mluví spisovně, miluje Rachel a pořád si někoho bere. Je tak trochu smolař. Jeho první manželka, se kterou má syna Bena, zjistil, že je lesbička.Ross je také typickým tím,že neví ,kdy má držet "hubu". Ross má smysl pro humor, ale pouze do chvíle, dokud nejde o jeho největší zálibu - paleontologii. Na dinosaury nedá dopustit. Již od střední školy má slabost pro Rachel. Jejich vztah je jako z pohádky, avšak v tom nejlepším jim ho vždy něco překazí...

CHANDLER

Chandler je mistr vtipu. Jde mu to samo, občas ani nechce, zkrátka ať uděláte cokoliv, neodpustí si vtipnou poznámku. Dlouhou dobu bydlel ve svém bytě s Joeym, kterého prakticky živil, sledoval s ním Pobřežní hlídku a choval kuře a kachnu. Má panickou hrůzu z odpovědnosti, ale i přesto si vzal Monicu, s kterou dokonce adoptoval dvojčata.


JOEY

Oslovit slečnu větou "jak to jde", strávit s ní noc a už jí nezavolat? To je zkrátka Joey. Pokud jde o jídlo, rozhodně se s vámi nerozdělí. Kdyby si musel vybrat, vzdal by se jídla nebo sexu? "Namazal bych si holky na chleba!" Joey je herec. I když kromě seriálu Dny našeho života v ničem pořádně nehrál. Přátelé ho ale vždy podrželi... jak duševně, tak finančně. Je totiž permanentně zadlužený, avšak všichni po čase předstírají, že už jim vše vrátil. A Joey zase předstírá, že rozumí všemu, o čem si ostatní povídají :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama